Ekspres Kurye uzun veya yanına başka kişilerin ürün yada gönderilerini almadan ilk sıradan size hizmet etmek için gönderilir. Size daha hızlı hizmet sunmak için şehrin çeşitli yerlerine yaydığımız çalışma ağımızı her geçen gün büyütüyoruz. Artık her geçen gün daha da gelişip büyüyor ve hizmetlerine yenilerini de ekleyerek geniş yelpazeli bir hizmet sunuyor. Sözün kısası sizlere hizmet vermek adına elimizden gelenden fazlasını yapıyoruz ve yapmaya hazırız. Ülkemizin hatta dünyanın en hızlı çalışmasından biri.

Eğer yazının bu kısmına gelmişseniz sizi etkilediğimizi biliyoruz ve paketinizi taşımaya hazırız. Tek yapmanız gereken bizi aradıktan sonra arkanıza yaslanıp beklemeniz hatta beklemenize gerek bile yok çünkü hemen oradayız. İddialı mı görünüyoruz? Gerçeği size ispat etmemizin tek yolu var o da numaramız çevirmeniz ve keyfinize bakmanız. Ancak her güzel şeyin bir kusuru olduğu gibi İstanbul içinde bir kusuru var. Firmamız, aşağıda da belirtmiş olduğumuz ürünlerin ulaştırma hizmetini vermektedir.

Ülkemizin açık ara en kalabalık şehri olan İstanbul, konu trafiğe gelince de diğer illerimize büyük bir fark atıyor. Bu trafik herkesi etkilediği gibi teslimat işlerini de olumsuz anlamda etkiliyor. Bu olumsuz durumu bir nebze olsun bertaraf etmenin en gözde seçeneği ise ekspres kurye hizmetidir. Son dönemlerde, trafik yoğunluğunun fazla olduğu illerde, çeşitli zarf, evrak ve benzeri paketleri, istenilen adrese zamanında ve güvenli bir şekilde teslim etmek amacıyla motorla yapılan teslimatlar büyük rağbet görmektedir.

Ekspres Moto Kurye

Ekspres moto kurye en hızlı çalışan sistemdir. Bunun nedenleri arasında moto kuryelerin, teslimat sırasında motor kullandıkları için yoğun trafikten daha az etkilenmeleri, motorların diğer araçlara oranla sağladığı geniş manevra alanı sayesinde trafik ne kadar yoğun olursa olsun, teslimatlarını zamanında gerçekleştirme konusunda her zaman birkaç adım önde olmaları sayılabilir. Ayrıca trafikte az yer kaplamaları, il sınırları içinde belki de trafikten sonraki en büyük sorunu olan park yeri sıkıntısını yoktur.

Artık park yerleri sıkıtı olmaktan çıkararak moto kuryelerin daha verimli çalışmasını mümkün kılmaktadır. Aynı şekilde motorların trafikte sağladığı pratiklik, verimlilik ve esneklik, gündelik yaşamda zamanı etkin kullanma konusunda da çok önemli artılar katmaktadır. Motorların sağladığı düşük yakıt tüketimi ise moto kuryelerin daha verimli ve kaliteli hizmet vermesi açısından çok değerlidir. Firmamız, siz değerli müşterilerimizin, Expres Kurye sisteminin teslimat açısından sağladığı bu büyük artılardan yararlanın.

Tüm servislerimizden yararlanabilmesi için uzman kadro ve deneyimli personeliyle hizmet vermektedir. Şehirler Arası Kurye hizmetlerinden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip göndermek istediğiniz paketi hazırlamak, almamızı istediğiniz adresi ve paketin teslimat adresini belirtmek. Paketiniz, işinde uzman kurye tarafından tam zamanında ve güvenli bir şekilde belirttiğiniz adrese teslim edilecektir. Ayrıca acil ulaştırılması gereken evrak, zarf, mektup ve benzeri paketleriniz veririz.

Express Motorlu Kurye

Express kurye ile varsa paketiniz belirttiğiniz adresten alınarak istediğiniz adrese zamanında yerlerine ulaştırılacaktır. Mercanlar Kurye gönderilerinizi, istediğiniz yerinden alıp, İstanbul içinde istediğiniz adresine, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş anlayışı ve deneyimli kurye ekibiyle, tam zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edecektir. Kurye; kargo, mektup ve diğer türden iletilerin alıcıya aktarılmasında rol oynayan kişidir ve bu iletim işini motosiklet ile yapanlara motorlu kurye denir.

Moto Kurye sektörünün bir dalı olan Mercanlar Kurye, firmamız tarafından da oldukça sık tercih edilen bir kuryelik tipidir. Moto kuryeler sahip olduğu avantajlar sebebiyle kuryecilik dünyasında oldukça popülerdir. Sahip olduğu avantajlara değinirsek eğer en başta hızlı olduklarını belirtmemiz gerekir. İstanbul gibi büyük ve kalabalık nüfusa sahip şehirlerde yaşıyorsanız, teslimatları yavaş ulaşmasından şikayettir. Fakat artık bu şikayetlere bir son veriyor ve İzmir Kurye ile kuryeliğe yeni bir soluk kazandırıyoruz.

Eşyalarımızın, evraklarımızın veya daha bir oldukça şeyin kargo ile başka bir yere çabucak gönderilmesini tamamımız tercih ederiz çünkü başka alternatifimiz yoktur. Eşyalarımızı başka bir yere ulaştırmak için tek alternatifimiz kargodur ve bu alternatif de son aşama kaliteli ve güvenilirdir. Özellikle hava yolu ile gönderilen eşyalarımız son aşama hızlı ve olduğu benzer biçimde ulaşabilmektedir. Ekspres motorlu kurye ile eşyalarınızı ulaştırmak istiyorsanız iletişim numarası üzerinden arayarak mesajşime geçebilirsiniz.

Mercanlar Kurye

Mercanlar kurye ile expres çalışma sağlayın. Bunun yanı sıra kargoya verilecek eşyanızı firmamıza getirerek de anında kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ekspres kurye, yedi yirmi dört, sizlere kaliteli hizmetini sunmakta ve bunun gururunu yaşamaktadır. Ekspres Kurye ile ulaştırılmasını istediğiniz her türlü evrak, dosya ya da materyalin sizin talepte bulunduğunuz andan itibaren sizden alınmasının ve teslimatı yapılmasını istediğiniz adreslerdeki noktalara ulaştırılmasının 90 dakikayı geçmeyecek şekilde ulaştırılması.

Bu hizmet siz değerli müşterilerimize özel olarak size ataması yapılan kurye arkadaşımızın sadece sizinle mesai görmesi anlamını taşımaktadır. Böylelikle yapmış olduğunuz gönderi süresince size ait hizmetlerinizi sizin istediğiniz şekilde gerçekleştiren bir ekspres motorlu kurye olması anlamına geliyor. İnsanların bir ürüne ulaşmak için günlerce beklemesine gerek kalmamıştır. Bu durum bizi acil nakliyatların vazgeçilmez adresi yapmaktadır. Özellikle son yıllarda öne çıkan bir meslek haline gelmiştir. Taşınan malzemeler;

Giyecek, Kuru yiyecekler
Kozmetik ürünleri, Kuru baharatlar
Marangoz ürünleri, Kırtasiye ürünleri
Mutfak araç gereçleri, Hediyelik eşya
Araç aksesuarları, Ev dekorasyon ürünleri
Kişisel aksesuarlar ( saat, küpe, kolye, bilezik, şapka, çanta vb.)
Enstrüman ve müziğe dair her alet

Ara

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×