Mercanlar Kurye Vizyonumuz

Mercanlar kurye olarak müşterilerimizin her zaman en uygun fiyatlarla, güvenle ve istikrarla burada çalışabilecekleri, gönderilerinde herhangi bir sorun yaşamadan ve istedikleri şekillerde ulaştırılmasını sağlamak. Yaygın ve deneyimli kurye arkadaşlarımızla tüm şehirde ve hatta şehirler arası gönderilerde tüm müşterilerimizin en hızlı ve kusursuz hizmete ulaşmasını sağlamak. Bu hizmetleri sorunsuz bir şekilde yerine getirmek için kendini işine adamış ve kendini bu konuda profesyonelleştirmiş uzman kadrolar oluşturmak ve müşteri yönergelerine göre çalışmalarımızı şekillendirmektir.

Müşterilerimizin gerek İstanbul içi gerekse tüm Türkiye ve Dünya’ya ulaştırması gereken her türlü özel materyalin, evrakın, dosyanın ve ürünün istedikleri zaman ve tarih diliminde ulaştırılması, ulaşımı yapılan ürün veya hizmetlerin doğru adres ve kişilere ulaşımındaki teyitlerin yapılması ve hatta her türlü teminatın verilerek güvenle, hızlıca ve amaçlar doğrultusunda yürütülmesini sağlamaktır. Müşteri memnuniyetinin her şeyin üzerinde tutularak hizmetlerin aksamadan organizasyonu ve doğru müşteri hizmetleri olanakları sunulmasını sağlamaktır. Sipariş verdiğiniz ürünlerin kaçı elinize düzenli veya sağlam bir şekilde ulaşıyor.

İstanbul Kurye ile taşımacılık genel olarak firmalar tarafından tercih edilse de bireylerin yoğun iş temposu sebebiyle sık sık başvurdukları bir hizmettir. Dolayısıyla kaliteli hizmet politikamız ile İstanbul’un neresinde olursanız olun siz müşterilerimizin tüm beklentilerine kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Siz de firmamızın hizmeti ile İstanbul Büyük Şehir Belediyesi il sınırları içerisinde Firmamızın güvenli hızlı kurye hizmeti ile hem zamanınızdan kazanın bununla birlikte tüm gönderileriniz güvende olsun! Hepimiz size bu özel hizmeti sunuyoruz. Kargonuzun zamanında ve sağlam bir halde iletilmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Mercanlar Kurye Misyonumuz

Mercanlar Kurye ile çalışın rahatlığa alışın! Siz değerli üyelerimizin de bilmiş olduğu gibi İstanbul’un en büyük problemi trafik. İş sorumluluğu bilinci ile kalite standartlarının da üzerinde verilen süre içinde yerine ulaşsın. Trafiğin bu kadar yoğun olduğu bir şehirde sizinde gönderileriniz trafiğe hiç bir şekilde hiç bir yere takılmadan, adresten alınıp adrese teslim edilsin. Size sunduğumuz Motor Kurye ile anında ve sağlam teslimat sağlıyoruz. Oysa motor kuryelerimizle tüm bunlar aşılabilmekte, kolaylıkla hızlı hareket edilerek İstanbul’un her yerine ulaşılabilmektedir.

Gönderileriniz;

– Güven,

– Deneyim,

– Kalite

– Sorumluluk

– Teknolojik

Mercanlar Kurye adından da anlaşılacağı üzere paketlerinin bir adresten başka bir adrese en hızlı şekilde taşınmasını isteyenlerin tercihidir. Hız bununla beraber zamandan ve emekten tutum imkânı verir. Oysa İstanbul benzer biçimde metropol şehirlerde geleneksel ulaşım araçlarıyla ne kadar isteseniz de hızlı olma şansınız sınırı olandır. Çok sık aralıklarla konumlandırılmış trafik ışıkları, derhal her yerde günün çoğu vaktinde olan araç kuyrukları, yaya yoğunlukları ve daha bir çok müessir isteseniz de araçlarla hızlı olmanıza imkân vermemektedir.

Hızlı moto kurye bununla birlikte ekspres kurye olarak da anılır. İstanbul genelinde belgelere bakılırsa değişim olsa da çoğu zaman 60 ila 90 dakika içinde teslimatlarımız yapılır. İstanbul’da en yakın noktalar içinde dahi ulaşımın zaman aldığı düşünüldüğünde vaat ettiğimiz süre son derece kısa ve süratlidır. Bu sayede işleriniz hızlanmakta, gereksinimleri giderilmekte ve pek çok açıdan avantaj elde etmeniz sağlanmaktadır. Günümüzde ihtiyacımız olan neredeyse her şeyi web üzerinden sipariş veriyoruz. İnternetten sipariş ettiğiniz paketler, şirketlerden gelen evraklar yada şirketlere gönderilen evrak veya paketleriniz kargo aracılığı ile size ulaştırılmaktadır.

Mercanlar Kurye Servisi

Mercanlar Kurye uygulamamız birçok avantajı bir arada sunmaktadır. Karda, yağmurda, trafiğin en yoğun olduğu zamanda bile en önemli evraklarınızı, kıymetli eşyalarınızı Motorlu Kurye ile en hızlı şekilde ulaştırmayı sağlıyoruz. Kargoların çoğu ya teslimat yerine ulaşılmadan kayboluyor yahut yanlış adreslere gönderilip sizleri mağdur ediyor. Biz size paketlerinizin güvenli bir halde ulaşması için hizmet veriyoruz. Motor Kurye farkı ile zamandan kazanmanızı sağlıyoruz. İstanbul kurye ile paketlerinizi göndermenin sağlayacağı başlıca faydaları şöyle sıralayabiliriz:

  • Mercanlar kurye son derece kısa sürede teslimat yapmaktadır. Bu sayede en acil ihtiyaçlarınızı karşılama imkânı vermekte, birilerine ulaştırmak istediklerinizin kolayca ulaştırılmasına olanak sağlamaktadır. İstanbul’un her yerine bir saatten kısa sürede ulaşım sağlayabildiğimiz için zamandan tasarruf imkânı vermektedir.
  • Moto kurye enerjiden tasarruf yapmaya da destek sağlar. Çünkü taşıma çoğu kişinin asıl işi olmadığı için saatlerini yollarda geçirmek, yorulmak zorunda bırakır. Oysa bizler paketler taşırken sizler işlerinizi yaparsınız. Bu sayede eve iş götürmek yahut hafta sonları işle doldurmak zorunda kalmazsınız. Sevdiklerinize, hobilerinize, eğlence daha fazla vakit ayırma ve günlerinizi daha dolu dolu yaşfakat imkânı bulursunuz.
  • Acil kurye güvenli bir hizmettir. Kuryelerimiz yalnız sizin paketinizi taşır. Bu sayede paketlerinizin kaybolması, başka paketlerle karışması, yanlış adrese gitmesi, kırılması, hasar görmesi benzer biçimde problemler oluşmaz. Bu aşamada ricamız paketlerinizi en iyi şekilde ambalajlamanızdır. Güvenle ambalajladığınız paketleriniz tarafımıza nasıl teslime ettiyseniz aynı şekilde teslim edilir.

Ara

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×