Moto Kurye

Moto Kurye uygulamamızla İstanbul otogarlarına göndermek istediğiniz her türlü paketi ve otogardan adınıza alınacak paketi taşıyoruz. İstanbul Türkiye’nin en büyük kenti olup 15 milyondan fazla kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Firmamız sektörde uzun yıllardır profesyonel çözümler üretmekte, alternatif hizmetlerle kurye ihtiyacı olan herkese hitap etmeyi başarmaktadır. İstanbul ile diğer şehirler arasındaki yolculuklar ise büyük oranda otogarlardan olmakta, İstanbul otogarları günün 24 saatinde, aralıksız hareketlilik yaşamaktadır.

  • Kuryenin sipariş teslim alımı sırasında bekletilmesi teslimat süresini geciktirebilmektedir.
  • Her sebepler gönderi hazır haldeyken kurye talebinde bulunulmalıdır.
  • Gönderinin uygun zarf ya da ağzı kapatılarak poşetlenmesi ve üzerine gideceği adres,
  • Özellikle teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmedir.
  • Yetersiz teslimat bilgisi yazılması gönderini yanlış adrese teslim edilmesine sebep olabilir.
  • Yağmurlu havalarda gönderilerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.
  • Ek ücretlendirmeler için fiyatlar sayfamızdan ve müşteri hizmetlerimizden bilgi edininiz.

İstanbul’un en bilinen ve en köklü otogarı Esenler olmakla birlikte daha pek çok otogar Büyükşehir sınırları içinde hizmet vermektedir. Bunlar Esenler Otogarı, Büyük İstanbul Otogarı, Harem Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, 15 Temmuz Şehitler Otogarı, Ümraniye-Dudullu Aktarma Otogarı olarak sıralanabilir. Bütün bu otogarlara her gün otobüslerle milyonlarca kişi girip çıkmakta, yüzlerce otobüs yurdun dört bir tarafına seferler düzenlemektedir. Hareketlilik bu kadar fazla olduğu için de Moto kurye talebi oldukça fazla olmaktadır.

Moto Kurye Hizmeti

Bu noktada evrak, ehliyet, diploma, anahtar, plaka, ruhsat, davetiye, dergi, hediye, çiçek, bilet gibi her türlü yasal paketin taşımacılığını yapabiliyoruz. Yasa dışı olan hiçbir şeyin ve tehlike arz eden şeyler taşımacılığını kesinlikle yapmıyoruz. Bu nedenle otogarlar ile İstanbul’un başka herhangi bir noktası arasındaki taşıma ihtiyaçlarınız için bizi tercih edebilir, hızlı, güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümlerden yararlanabilirsiniz. Firma olarak Moto kurye alanında bizi ayrıcalıklı kılan ve beraberinde sizleri de bu ayrıcalığa dahil eden başlıca özelliklerimiz şunlardır:

Kurumsal hizmet: Moto kurye alanında kurumsal yerlerden hizmet alınmalıdır. Kurumsallık beraberinde güven ve kalite getirecektir. Bizler uzun yıllardır sektörün öncülerinden birisi olarak çalışıyor, bütün İstanbul otogarlarını yakından bilerek çalışmalarımızı en kaliteli biçimde sürdürüyoruz. Her zaman muhatap bulabileceğiniz, kurumsal kimliğimizle hizmet veriyoruz. Moto kurye müşteri hizmetleri irtibat numarasını arayarak ihtiyacınız olan her bilgiye ve hizmete ulaşabilirsiniz.

Hızlı çözümler: Otogar kurye alanında hız çok önemlidir. Gerek otogarlara gönderdiğiniz paketlerin zamanında ulaşması gerekse otogarlara gelen paketlerin teslim alınıp tarafınıza ulaştırılması hızlı olmayı gerektirir. Oysa otogarlar trafik yoğunluğunun sürekli ve en fazla olduğu noktalardır. Bizler bu alanda daha çok motosikletlerle hareket ediyor, uzun trafik kuyruklarından etkilenmeden, otobüs kuyruklarına takılmadan yol alabiliyor, en hızlı şekilde hareket ederek söz verilen sürede teslimat yapabiliyoruz.

Moto Kurye Servisi

Uzman ekip: Otogar kurye alanında daima profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Çağrı merkezimizde ve sahada yer alan bütün ekibimiz alanında eğitimli, deneyimli, tecrübeli, işini özeriyle yapan, kendini sürekli geliştiren ve bunu bir vazife addeden kişilerdir. Bütün bunlar sizlere en kaliteli otogar kurye hizmeti olarak dönmektedir. Acil kuryeniz için ister şubeye gelebilir, ister bulunduğunuz adrese kurye talep edebilirsiniz. Saat kaç olursa olsun talep ettiğiniz kurye en kısa sürede adresinize gelerek kargonuzu teslim alır.

Yeni nesil donanım: Moto kurye uygulamalarımızda paketlerin ve kuryeler güvenliği hayati önem arz eder. Bunun için daima genç, bakımlı, donanımlı, yeni model araçlarla hizmet veriyoruz. Araçlarımızın tamamı en yeni nesil ekipmanlara ve donanımlara sahiptir. Özellikle teknoloji alanındaki yenilikler en kısa sürede bünyemizde hayat bulmaktadır. ve kısa sürede belirttiğiniz adrese teslimatını sağlamaktayız. Yani en girift adresleri çözerek, en zorlu yolları aşarak ve en değerli gönderileri taşıyarak sizin için iletiyoruz.

Güvenilirlik: Hiç kimse eşyalarını güvenemeyeceği birilerine emanet etmek istemez. Bu nedenle Otogar kurye seçiminde seçici olunmalı, güvenilir kurumlar tercih edilmelidir. Bizler bugüne kadar yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile öne çıkıyor ve aynı kalitede çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Paketlerinize en az sizler kadar özenli davranıyor, kurye nasıl teslim ettiyseniz aynı biçimde, hiçbir yıpranma, deforme, kırılma, ezilme olmadan alıcısına teslime diyoruz. Hayli firma arasından sizin için bu işi yapacak olanı seçmekte zorlanabilirsiniz.

Moto kurye konusunda en fazla merak edilenlerden birisi de fiyatlardır. Moto kurye fiyatları paketinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği noktalar arasındaki mesafeye ve paket ebatlarına göre belirlenmektedir. Firmamız har zaman kaliteyi, güvenilirliği, hızlı teslimatı aynı zamanda ekonomik kurye fiyatlarıyla birleştirmektedir. En yoğun trafikte bile emanetinizi aklınız kalmadan hızlı bir şekilde yerlerine ulaştıracak eğitimli ve tecrübeli, tüm harita bilgisine sahip Kurye ekiplerimizle buradayız.

Söz verip değer taşıyoruz…

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×