Normal Kurye

Normal Kurye Hizmeti, İstanbul’da bir adresten başka bir adrese kısa sürede teslim edilmesi gereken paket ya da evrakınızın taşınmasını semte göre 150-210 dakika arasında istenilen semtteki adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi biçimidir. Moto Kuryeler günün her saati İstanbul’un tüm semtlerinde özel takip sistemimiz aracılığıyla yüzlerce firmanın ve kişilerin isteği doğrultusunda motorlu kurye taşımacılığı hizmeti vermektedir. En zor günde yardımınızdadır.

Bulunduğunuz konum ya da iletmek istediğiniz gönderinin nerede olduğu önemli değildir. Bizi aramanız yeterli. İstediğiniz adrese konum olarak en yakın motorlu kurye yönlendirilip Normal kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir. Kurye siparişleri ait teslimat bilgisi eş zamanlı olarak tarafınıza mail olarak gönderilir. Talep edilmesi halinde teslimat bilgisi cep telefonunuza sms olarak da gönderilebilmektedir. Günümüzde bir yerden başka bir yere gitmek artık çok kolaydır.

Ulaşımın ve hızla gelişen teknolojinin son aşama gelişmiş olduğu bir çağda yaşamaktayız. Dilediğimiz an dilediğimiz yere gidip yiyip içebiliyor ve eğlene biliyoruz. Hem de dilediğimiz vakit bulunmuş olduğumuz yerden gideceğimiz yere yine dönebiliyoruz. Tüm bunları teknolojiye ve yüksek kaliteli şirket hizmetlerine borçluyuz. Vakit geçtikçe teknoloji gelişmekte ve her ehemmiyet yeni bir ivme kazanıp bir üst mertebeye ulaşmaktadır. Ulaşımın ve ulaştırmanın günümüzde bu denli gelişmesinin tek kaynağı teknolojidir.

Standart Kurye

Günümüzde birçok firma son raddeye ulaşmış olan teknolojiyi kullanarak hem hizmet vermekte aynı zamanda kendini zirveye taşımaktadır. Özellikle teknolojinin ulaşım mevzusunda geldiği nokta hepimizi yakından ilgilendirmektedir. Çünkü ulaşım olmazsa olmazımızdır ve ulaşım olmazsa ulaştırma da hiçbir şekilde olması imkansız. Ulaşım gelişip büyüdükçe bizim bir şeyleri bir yerlere ulaştırmamız da gelişir ve kolaylaşır. Yani hızlı ve güvenli bir şekilde istedikleri adrese teslim etmekteyiz.

Geçmişte sadece bir tekerlek ve bir at arabası ile ulaşım sağlanırken, günümüzde ulaşım şahsi çalgılar, uçaklar, gemiler, tramvaylar ve hemen hemen ışık hızında hareket eden enstrumanlar ile yapılmaktadır. Ulaşım olmadan ulaştırma işlemi de olması imkansız. Bir şeyi bir yerden bir yere ulaştırmak için sağlam bir ulaşım yöntemine ihtiyaç duyarız. Örneğin otomobil yada motosiklet ile ulaştırma. Peki, tüm bu tarz şeylerin yanı sıra, ulaştırmanın birçok yere moto kurye ile yapıldığını biliyor muydunuz?

Araçlarımız yeni ve teknolojik açıdan da yeterli teknik özelliklere sahiptir. Hava koşulları kötü ise araçlarımız buna göre korunaklı donanımlarla taşımaları yaparlar. Personellerimiz her sokağı, her caddeyi iyi bilen, kısa yolları analiz edebilen, işlerinde deneyimleri olan kişilerdir. Gönderilerinizle ilgili taşıma sırasında herhangi bir kaybolma, düşme, zarar görme gibi olumsuz durum yaşanması halinde firmamız bu olumsuz durumdan doğan zararın giderilmesini garanti etmektedir.

Aynı Gün Teslim Kurye

İstanbul’da kendi aracınız olsa dahi işlerinizi ve gereksinimlerinizi meşguliyetlerden, trafik yoğunluğundan, acil durumlardan yapamayabilirsiniz. Bunu çözebilecek güvenilir ve hızlı moto kurye ararsınız. Devreye biz gireriz. Kurye olarak İstanbul Kurye hizmetlerimizi birbirinden farklı alternatiflerle tercihe sunuyoruz. Bu sayede paketlerinizin aciliyetine ve gönderi zamanına göre kurye çeşidi seçebiliyorsunuz. Bu kapsamda tercihinize sunduğumuz gün için kurye seçeneklerimiz şunlardır:

  • Gün içi normal kurye: İstanbul’un Avrupa ya da Anadolu yakası fark etmeksizin her noktasına aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketlerinizi rahatlıkla teslim edebiliyoruz. Bölgelere göre teslimat sürelerimiz değişebilmekle birlikte 120 dakika ila 180 dakika içinde teslimat garantisi veriyoruz. Moto kuryelerimizle istediğiniz adreslere taşıma yapabiliyoruz.
  • Gün içi hızlı kurye: Daha hızlı teslim edilmesi gereken paketleriniz için aynı zamanda Express kurye olarak adlandırılan seçeneğimizi kullanabilirsiniz. Her semtte aktif görevde olan kurye en acil şekilde adresinize yönlendiriyor ve bölgelere göre değişmekle birlikte 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz. Motor kuryelerimizle son derece hızlı hareket ediyor, taleplerinizi karşılıyoruz.
  • Gün içi acil kurye: Kimi zaman hızlı kuryemiz de sizin için yavaş kalabilir. Bu durumda Vip kurye olarak da adlandırdığımız acil kuryemizi tercih edebilirsiniz. Gönderileriniz kuryelerimizce son derece seri, güvenli ve süratli şekilde taşınır. 45 ila 60 dakika arasında teslimatlarınız yapılır.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×