Özel Kurye Bu trafik çilesi en çok da çalışanları etkilemektedir. Çünkü mesai saatlerinin yanında artık insanlar trafikte de saatlerini geçirmek mecburiyetinde kalmaktadırlar. Bu yoğun iş ve trafik temposu arasında insanlar, herhangi bir nedenden dolayı, hiç bilmedikleri adreslere veya İstanbul Büyük Şehir Belediyesi il sınırları içinde bir yere, mektup, koli veya paket gibi bir mal taşımak mecburiyetinde kalabilirler. Bu trafikte işlerin nasıl yetiştirileceğini düşünebilirler. Bu sorunun önüne geçebilmek için size işinizi kolaylaştıracak bir hizmet veriyoruz. Artık bir telefon uzağınızda İstanbul moto kurye var. Müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutan firmamız ustalaşmış Özel kurye ekiplerimizle her daim hizmetinizdedir.

Eczane Kurye

Özel Kurye Bu hizmetimiz sayesinde trafiği dert etmeden, vakit sıkıntısını düşünmeden teslim edilmesi gerekli olan mallarınızı vaktinde biz sizin yerinize güvenli bir biçimde yerine ulaştırıyoruz. Üstelik acil olsa bile ulaşması gerekli olan zamanda yerinde olmasını sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan Anadolu yakası kurye filomuz sayesinde hiç vakit kaybetmeden ulaştırılması gerekli olan paketlerinizi dilediğiniz yere götürüyoruz. Müşterilerimizin tek yapması gerekli olan telefonla kurumumuza ulaşmaktır. Sizin memnuniyetiniz firmamızı başarıya taşımakta ve bu başarı sayesinde oldukca daha kaliteli hizmet vermektedir. Size daha kaliteli hizmet verebilmek açısından İstanbul’un her yerine teslimat yapmaktayız.

Hediye Kurye

Kurumumuz deneyimli ekibiyle beraber kargo piyasasında senelerden beri hizmetinizdedir. Müşterilerimize en nitelikli ve hızlı hizmeti vermek için gün geçtikçe daha fazla çalışmaktayız. Firmamızda hemde hediye kurye hizmeti bulunuyor. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an firmamızı arayabilir, firmamızla iletişim kurarak kurye talep edebilirsiniz. Firma olarak bizler 7/24 aktif bir biçimde hizmet sunuyoruz. Bulunduğunuz adrese kısa bir süre içinde kurye gönderiyoruz. Kuryemiz paketi teslim alarak arzu ettiğiniz adrese ve alıcıya paketi teslim ediyor. Paket gönderme işlemi için isterseniz firmamıza da uğrayabilirsiniz. Firmamız profesyonel hizmetin de bütün imkanlarını sizlere sunmaktadır.

Çiçek Kurye

Firmamıza gelerek göndermek arzu ettiğiniz paketi yetkili ekibimize verebilirsiniz. Ekibimiz paketin incelemesini yaparak taşıma için uygun olup olmadığını belirler. Ardından paket kabulü yapılır ve paketin teslimat bilgileri alınır. Gün içinde veya gece saatlerinde paketlerinizi gönderebilirsiniz. Bizler çiçek kurye alanında geniş zamanlı hizmet sunmaktayız. Ondan sonra en kısa bir süre içinde teslimat görevlilerimizden birini paketin teslim alınacağı yere gönderiyoruz. Sonrasında teslimat görevlimiz ilgili paketi vaktinde ve güvenli bir biçimde yerine ulaştırıyor. Yani yaptığımız işin ve sorumluluğun bilincinde olarak hizmeti yapıyoruz. Yani çevreye ve naturel yaşamın dengesine yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Gece Kurye

Acil kurye firmamız geniş ayrıntılı hizmet veriyor. Tam donanımlı firmamız bünyesinde farklı özelliklerde paketler taşınıyor. Paket taşıma üzerine vermiş olduğumuz hizmet sayesinde yüksek müşteri beğenisi sağlamaktayız. Gece kurye hizmeti almak isteyen yeni müşterilerimiz çalışma saatlerini merak ediyor. İnsanlar farklı nedenlere bağlı şekilde paketlerini acil teslim etmek veya teslim almak isteyebiliyor. Bu gibi durumlarda firmamız 7/24 hizmet veriyor. İstanbul da kilometre başına en uygun maliyetli kurye hizmetini sunmaktadır. Ayrıca gönderileriniz çalınma kaybolma benzer biçimde risklere karşı ger zaman korunaklıdır. Yani firmamız tarafından isterseniz sigortalanmaktadır.

Ara

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×