Uçak Kargo geleneksel kara yolu ile iletilen kargolara bakılırsa çok daha hızlı bir teslimat türüdür. Özellikle mesafelerin uzamasına bağlı olan gecikmelere ve dahası yolda oluşabilecek her türlü hasara karşı daha güvenlidir. Bununla birlikte yurt dışından gelmesini arzu ettiğiniz bir kargo için kullanabileceğiniz bir yöntem olamamaktadır. Turkish Cargo bünyesinde acil ulaştırılması gereken bir çok evrak, dosya, paket, ilaç vb. Olmaktadır.

Bunlar büyükşehirlerden temin edilebilen gereksinimlar olabileceği şeklinde Anadolu’nun herhangi bir noktasından da olabilir. Bir kanser hastasının acil gereksinim duyan bir ilaç, ameliyata alınacak bir kişinin ihtiyacı, bir ihaleye yetiştirilmesi ihtiyaç duyulan evrak, bir iş başvurusu evrakı, kayıt evrakı yada yüzlerce farklı gönderi olabilir. Bunların karayoluyla ulaştırılmaya çalışılması günler alabilir.

İstanbul Türkiye’nin ve dünyanın en büyük, en kalabalık ketlerinden birisidir. Hangi alanda olursa olsun uzun senelerdir Türkiye’nin kalbinin İstanbul’da attığını söylemek rahatça mümkündür. 15 milyondan fazla kişiye ev sahipliği meydana getiren kent, derhal her alanda sayısız işletmeye ve işyerine de haizdir. Tüm bunlar İstanbulluların bir çok ihtiyacının ortaya çıkmasına niçin olmakta, özellikle de kargo ihtiyacı had safhaya çıkmaktadır.

Geleneksel kargo şekilleri İstanbulluların ihtiyacını karşılamaya yetmediği için alternatif kargo şekilleri ortaya çıkmıştır ve bunlardan birisi hava kargo hizmetidir. Tayyare kargo, udönemin en hızlı ulaşım aracı olmasının avantajlarını bünyesinde barındırmakta, günümüzün hızlı yaşantısına kolaylıkla karşılık vermektedir.

Acil Uçak Kargo

Hava Kargo Taşımacılığı ile geçen her türlü kargoyu uçak Kargo aracılığı ile iletmektedir. Ülke içinde yani Yurtiçi uçak Kargo da boy göstermekteyiz. Kargo sektöründe upuzun bir süredir etkinlik halinde olan şirketimizde Hava Kargo hizmeti sunuyoruz. Mercan Kurye‘ye emanet ettiğiniz belge yahut paketlerinizi güvenli bir halde zarar görmeden ve kaybetmeden söz verdiğimiz vakitte teslim adresine ulaştırıyoruz.

Uçak kargo ile Türkiye’nin 52 noktasına gönderi yapılabilmektedir. İstanbul Hava limanı veya Sabiha Gökçen Hava limanı kullanılarak diğer hava limanı bulunan şehirlere rahatlıkla paket gönderimi yapılabilmekte, aynı gün içinde, hatta birkaç saat içerisinde teslimat yapılabilmektedir. Geleneksel kargo uygulamalarında İstanbul içerisinde dahi bir paketin bir yerden başka bir yere ulaşması birkaç günü bulabilmektedir. Özellikle başka illere gönderilecek kargolar en az bir günde teslim edilmektedir.

Fakat tıbbi alanda, bürokrasi alanında ve daha pek çok alanda aynı gün içinde haiz olunması gereken gönderiler olabilmektedir. İşte İstanbul uçak kargo uygulamalarıyla tam da bu mümkün olmakta, en kısa sürede paketler alıcılara ulaşabilmektedir. Mercanlar Kurye hava kargo uygulamalarımız oldukça geniş kapsama sahiptir. Turkish Cargo ile 52 noktaya teslimat olanağı sunuyor, gönderilerinizin en hızlı ve güvenli biçimde alıcısına erişmesinı sağlıyoruz.

Uçak kargo hizmetimizi kullanabilmenin en temel noktası alıcının şehrinde havalimanı olmasıdır. Eğer alıcının şehrinde havalimanı var ise tarifeli kargo uçaklarıyla saatler içinde teslimat yapılabilmektedir. Böylece en acil ihtiyaçlarınız başarıyla karşılanabilmektedir. Hava kargo uygulamalarımızın işleyişi tamamen müşterilerimizin gereksinimlarına gore düzenlenmektedir. Uygulamamız çift taraflı olarak verilebilmekte, isterseniz İstanbul’dan öteki havalimanı bulunan şehirlere isterseniz de diğer şehirlerden İstanbul’a paketlerinizi gönderebilirsiniz.

İstanbul Uçak Kargo

İstanbul Uçak Kargo hizmetimizden yararlanmak için öncelikli yapmanız gereken çağrı merkezimizi arayarak randevu talep etmektir. Departmanımız gönderinizle ilgili detayları talep edecek, hangi saatte, nereden teslim alacağımızı kaydedecektir. Arkasından gönderi adresine en yakın kuryemiz harekete geçecek ve paketinizi almaya gelecektir.

Belirtilen adresten paketi alan kuryemiz havalimanına doğru harekete geçecek ve paketinizi havalimanına ulaştırarak uasıra teslimatını sağlayacaktır. Varış şehrinde de kuryelerimiz paketlerinizi teslim alacak ve her nereye teslim edilecekse kısa sürede teslim edecektir. Bütün süreç hakkında sizlere data verileceği benzer biçimde teslimat yapılır yapılmaz da bilgilendirme gerçekleşecektir.

Uçak kargo en acil ulaştırılması ihtiyaç duyulan kargolar için birebirdir. Bu noktada bir çok alana hitap etmeyi başarmaktadır. Mesela tıp alanında çok yoğun kullanılmaktadır. İlaçlar, ameliyat malzemeleri, şuruplar, haplar yahut tıbbi ekipmanlar birkaç saat içinde tayyare kargo ile temin edilebilmektedir. Gene ihaleye yetişmesi ihtiyaç duyulan evraklar, eğitimler ilgili evraklar, kimlik türü belgeler ve daha yüzlercesi uçak kargo ile en hızlı biçimde taşınabilmektedir.

Acil kargo uygulamalarında başarıya ulaşabilmek için güçlü bir altyapı ve profesyonel bir ekip gerekir. Firmamız uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle hizmet vermektedir. Devamlı müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmış olduğumuz alanda tamamı yeni model, bakımları düzenli meydana getirilen, donanımlı çalgılarımız vazife yapmaktadır. Her aşamada güler yüzlü personellerimiz işlerini özveriyle yapmakta, her müşterimize ayrıcalıklardan yararlanma olanağı sağlamaktadır. Kaliteli, güvenli ve hızlı hizmetlerimiz aynı zamanda en uygun İstanbul Uçak Kargo tutarlarıyla birleştirilmektedir.

Gönderilerinizi gün içerisinde gönderme işlemini abartarak kusursuz ve mükemmeliyetçi bir hizmette uçak kurye hizmetidir. Bu hizmet sayesinde istediğiniz il ve ilçeden bulunduğunuz yere yada bulunduğunuz yerden istediğiniz il ve ilçeye gönderilerinizi aynı gün ve hatta birkaç saat içerisinde gönderim imkanı olur. Ayrıca uçak kurye gönderimi yaparak şehirler arası gönderime harcanacak çok fazla vakit ve maliyetten de kurtulmuş olursunuz.

Ara

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×